publikováno: 6.3.2022 DALŠÍ DEBAKL MUŽŮ V PŘÍPRAVĚ

I druhý přípravný zápas muži nezvládli, když vysoko podlehli týmu Braškova. Zápas nezačal pro náš tým vůbec špatně. Po pěti minutách vysunul Martin Vitner kolmicí Bechnera a ten tváří v tvář, překonal brankářskou legendu Zlatu. Ještě chvíli vypadalo naše mužstvo na hřišti lépe. Ale po čtvrthodině přišla nedůslednost po rohovém kopu aa bylo srovnáno. Za další dvě minuty již Braškov vedl a od té doby náš tým přestal na hřišti existovat. Důsledek naší špatné hry byly další tři branky v naší síti ještě do poločasu. I druhý poločas se hrál ve vytyčených mantinelech. Hráči Braškova se bavili fotbalem. Naproti tomu náš tým jen předváděl zmar. A tak to vyústilo v další čtyři branky v naší síti. Deset minut před koncem se prosadil i náš tým, kdy akci mladíků Martina Vitnera, Martina Čudy zakončoval Tomáš Liprt. Braškovští však dvě minuty před koncem potupili náš tým ještě jednou a završili tak počet v naší síti na deset.

SOKOL BRAŠKOV          FK HŘEDLE
přípravný zápas mužů

branka: Denis Bechner, Tomáš Liprt
rozhodčí: Tomáš Vodrážka