publikováno: 3.10.2021 DOROST DOMA OPĚT STOPROCENTNÍ

Dorost se podruhé v řadě představil na domácím hřišti. Soupeř z kladenského okresu SK Vinařice, byl před zápasem sousedem v tabulce. Dal se tak očekávat poměrně vyrovnaný zápas. To se však nestalo. Domácí dorostenci nenechali hned od úvodu prvního poločasu nikoho na pochybách, kde zůstanou všechny body. Výborný první poločas pokazila pouze v jeho závěru inkasovaná branka. Protože do té doby domácí stačili soupeři nastřílet půltucet branek, šlo se do kabin za jasného stavu. Druhý poločas byl již jen slabším odvarem toho prvního i přestože domácí hned v jeho úvodu navýšili. Hostům se již podařilo pouze zkorigovat a tak dorost slaví další tři body a stoupá tabulkou vzhůru.

FK HŘEDLE              SK VINAŘICE
6.kolo okresního přeboru dorostu

branky: 10.min Jakub Pleier, 13.min Martin Vitner, 28.min Filip Kysela - vlastní, 31.min Daniel Minařík, 36.min Martin Vitner, 38.min Daniel Minařík, 50.min Martin Vitner   -   42.min Tomáš Havlena, 71.min Tomáš Kunc
žluté karty: 80.min Jiří Vitner - 30.min Michael Suchý, 33.min Tomáš Havlena, 58.min David Tygl