# Aktuality

publikováno: 14.3.2022 DOROST KRAJSKÉMU SOUPEŘI PODLEHL

Svůj první zápas roku odehrál dorost na Zátiší proti týmu hrajícímu krajskou soutěž - SK Rakovník.

Celý první poločas se hrál poměrně vyrovnaný zápas, kdy šance se střídali na obou stranách. Do těch největších na naší straně se dostával především Čureja, ale bohužel neproměňoval. Rakovničtí hráči šli do vedení, které mohli i oni několikrát navýšit, ale bez úspěchu. Největší šanci k tomu měli z pokutového kopu, ten ale Andrle lapil. Druhý poločas byla přeci jen znát vyšší herní vyspělost rakovnického týmu, který navýšil na 2:0. Našim se podařilo snížit, ale soupeř odskočil dalšími dvěma  brankami. Na ty náš tým reagoval druhou brankou. Na soupeře to ale nestačilo. Do konce zápasu se trefil ještě jednou a uzavřel skóre zápasu.