publikováno: 17.4.2022 DOROST OTOČIL ZÁPAS V HODINĚ DVANÁCTÉ

Poprvé na jaře, zasáhli do bojů o body v okresním přeboru i naši dorostenci. Ti přivítali v Traverza aréně spojený celek Doks a Libušína, tedy tým, se kterým jako jediným v podzimní části prohráli. A zápas nezačali vůbec zle. Velké množství šancí, které si vytvořili, nedokázali přetavit v brankovou odměnu. A tak přišel šok. To ve 38 minutě napřáhl z trestného kopu hostující Fořt a nedal Andrlemu v domácí brance žádnou šanci. Místo výrazného vedení šli dorostenci o poločas do kabin s jednogólovým mankem. I ve druhém poločase se dorostenci tlačili minimálně za vyrovnáním a to přišlo takřka po hodině hry, kdy faul na Martina Vitnera byl penaltový. K pokutovému kopu si stoupl jeden z úspěšných exekutorů pokutových kopů ze čtvrtečního pohárového finále mužů Dan Minařík a byl úspěšný i tentokrát. Druhá branka však ne a ne přijít. Až v 87 minutě se dostal centrovaný míč až na zadní tyč k Tittelbachovi a ten zajistil dorostencům Traverzy důležité tři body a udržení se na dostřel prvního místa tabulky.

FK HŘEDLE           SK DOKSY
13.kolo okresního přeboru dorostu

branky: 57.min Daniel Minařík - pok. kop, 87.min Vilém Tittelbach   -   38.min Jan Fořt
rozhodčí: Petr Bohatý