# Aktuality

publikováno: 10.10.2021 DOROST PO DALŠÍ VÝHŘE STOUPÁ TABULKOU

Úlohu favorita splnil dorost v sedmém kole okresního přeboru. Zavítal na hřiště předposledního týmu tabulky FK Brandýsek. A od úvodních minut ukazoval, že žádné překvapení se konat nebude. To se během prvního poločasu trefili dvakrát Martin Vitner, jednou Minařík a Liprt. Ve druhém poločase si střelecké slovo vzal především Tomáš Liprt, který k jedné brance z prvního poločasu přidal další tři, hattrick zkompletoval i jednou brankou Martin Vitner a trefil se i Michal Malecký. Bohužel za stavu 0:8 soupeř snížil a nedovolil tak odjet s čistým štítem. Po další výhře se dorost posunul již na třetí místo v tabulce okresního přeboru.

FK BRANDÝSEK              FK HŘEDLE
7.kolo okresního přeboru dorostu

1 : 9  ( 0 : 4 )

branky: 77.min Ruslan Mygal   -   11.min Martin Vitner, 22.min Martin Vitner, 34.min Daniel Minařík, 36.min Tomáš Liprt, 55.min Tomáš Liprt, 58.min Martin Vitner, 60.min Michal Malecký, 65.min Tomáš Liprt, 86.min Tomáš Liprt
žluté karty: 42.min Tomáš Kácl, 47.min Radek Salfický, 61.min Marek Teleha, 73.min Daniel Žiga, 82.min Jiří Černý