# Aktuality

publikováno: 20.5.2024 DOROST POKRAČUJE V DOMÁCÍ JARNÍ NEPORAZITELNOSTI

Dorostenci přivítali, na svém hřišti, v dalším kole předposlední tým tabulky, tým Kročehlav. A dorostenci splnili roli favorita a znovu doma nadělovali. Jak se jim v podzimní části nedařilo doma bodovat, tak v té jarní části neztratili v Traverza aréně zatím ani bod.

                          

                          
                                                                                
FK HŘEDLE               SK KROČEHLAVY
25.kolo 1. A třídy dorostu U19 sk. A
 

7 : 0  ( 4 : 0 )  

branky: 3.min Ondřej Roubík, 5.min Ondřej Roubík, 36.min Michal Malecký, 38.min Ondřej Roubík, 54.min Daniel Minařík, 56.min Ondřej Roubík, 82.min Ondřej Roubík.

ŽK:

diváků: 50

rozhodčí: Jan Husák - David Minařík (laik), Zdeněk Matějka (laik)

 

sestava FK Hředle: Malý - Pleier, J. Vitner, Smutný, Andrle - Tittelbach, Muška, Roubík, Malecký - Hornof, Minařík

střídali: Sahaidak, Amler, Žák, M. Vitner, Zíka

trenér: Hanuš Minařík

sestava SK Kročehlavy: Šípek - Pokorný, Kameš, Fajfrlík, Jelínek, Flek, Mašta, Galudár, Ransdorf, Klemens, Kudlata, Hnilička, Janouch, Schnaubelt

střídali: Keller, Štětka

trenér: 

 

Utkání nemohlo pro domácí začít lépe. Již ve třetí minutě se projevil střelec posledních domácích zápasů Roubík a poslal domácí tým do rychlého vedení. O dvě minuty to byl znovu Roubík, který pokořil hostujícího brankáře Šípka a dal jasně najevo, že začíná další jeho gólové galapředstavení. Krátce po odehrání půlhodiny hry vstřelil třetí branku domácích a dvě minuty na to, dokonal svůj hattrick v prvním poločase Roubík.  S pohodovým stavem a výsledkem se tak šlo domácím do kabin hodně zvesela.

Jenže domácí neměli dost a po čtvrthodině druhého poločasu se trefil historicky nejlepší střelec kategorie dorostu Daniel Minařík a pátá tak odbyla. Jenže domácí vždy po brance přidali rychle další a výjímku neudělali ani tentokrát. Po dvou minutách dal svoji čtvrtou branku v zápase Roubík a půltucet byl na světě. Blížil se konec utkání a Roubík se rozhodl naplnit svoji domácí jarní střeleckou normu a přidal i svůj pátý gól. A tak sedm kulí padlo v Sarejevu a sedm branek do sítě Kročehlav v Traverza aréně.

Foto 1