publikováno: 18.10.2021 DOROST POPÁTÉ V ŘADĚ STOPROCENTNÍ

Páté vítězství v řadě si připsal dorost. Ten svému soupeři - spojenému týmu Lužné a Kroučové - nadělil v každém z poločasů čtyři branky, když inkasoval po jedné. Start domácím vyšel na výbornou. V osmé minutě to bylo totiž pro domácí 2 : 0, když se trefil Čureja a Martin Vitner. Hostům se podařilo v 11. minutě snížit, ale díky dvěma brankám z pokutových kopů Minaříka a znovu Čureji, šli domácí do kabin s pohodlným náskokem. I druhý poločas se hrál podle domácích not. A branky v síti hostí přibývaly. Podruhé se trefil Minařík, poté ze třetího pokutového kopu Martin Vitner, Který dokázal poté zkompletovat i hattrick. Poslední trefu domácích přidal Mikšovic. Brankový účet uzavřeli nakonec hosté. Stínem utkání je zranění Tomáše Liprta, který byl rychlou záchranou službou převezen do Rakovníka, posléze do Prahy. Tomášovi přejeme brzké uzdravení a návrat na zelený trávník.

FK HŘEDLE              SPARTA LUŽNÁ
8.kolo okresního přeboru dorostu

8 : 2  ( 4 : 1 )

branky: 6.min Marcel Čureja, 8.min Martin Vitner, 21.min Daniel Minařík - pok. kop, 31.min Marcel Čureja - pok. kop, 50.min Daniel Minařík, 67.min Martin Vitner - pok. kop, 72.min Martin Vitner, 75.min Adam Mikšovic   -   11.min Filip Hornof, 81.min Petr Pošta
žluté karty: 35.min Martin Vitner, 80.min Marcel Čureja, 88.min Adam Mikšovic   -   20.min Jan Šaroch, 41.min Jiří Pěchoček, 67.min Daniel Hanko, 88.min Vít Svoboda
červené karty:  72.min Daniel Hanko