publikováno: 21.6.2021 DOROST TĚSNĚ PODLEHL HOSTIVAŘI

Nově se tvořící tým dorostu odehrál v nedělním parnu další přípravný zápas. Soupeřem byl tým pražské I třidy SK Hostivař. V pohledném zápase se hrál v prvním poločase vyrovnaný zápas, kde možností vstřelit branku nebylo mnoho, protože oba týmy pozorně bránili a co prošlo za obranu zvládli oba brankáři nebo vychýlená muška hráčů. Do vedení se dostal náš tým, kdy se Daniel Minařík proháčkoval přes několik hráčů do vápna, kde přišel faul a pokutový kop proměnil s jistotou Martin Vitner. Druhý poločas změnil domácí tým rozestavení a to mu přineslo ovoce v podobě vyrovnání. I po něm se hráči Hostivaře tlačili před branku Andrleho a přehrávali náš tým, který se bránil s vypětím všech sil. Rozhodující branka přišla pět minut před koncem, kdy se domácí hráč trefil nádherně z vápna a dal výsledku konečnou podobu.

SK HOSTIVAŘ              FK  HŘEDLE
přípravný zápas mladší dorost