publikováno: 25.4.2022 DOROST V SOUBOJI S PRVNÍM PADL

V přímém zápase o první místo nastoupil v nedělní poledne dorost v Zichovci. V jednom z nejdůležitějších zápasů sezóny se musel trenér Hanuš Minařík obejít bez tří hráčů základní sestavy a to se nakonec ukázalo jako důležitý faktor zápasu.

SK ZICHOVEC         FK HŘEDLE
14.kolo okresního přeboru dorostu

3 : 1   ( 1 : 1 )

branky: 24.min Kamil Rubeš, 59.min Jaroslav Vaněk, 83.min Michal Karala   -   26.min Martin Vitner
ŽK: 55.min Jan Stehlík
rozhodčí: Tomáš Poncar - Jiří Baňka (laik), Rudolf Šmíd (laik)

sestava FK Hředle: Andrle - Brož, J. Vitner, Stehlík, Pleier - Liprt, M. Vitner, Minařík, Malecký - Mikšovic, Kučera

střídali: Bureš, Buřič, Žák

trenér: Hanuš Minařík

Od začátku zápasu se hrál zajímavý duel se zajímavými situacemi na obou stranách. Na první branku se ale čekalo až do čtyřiadvacáté minuty, kdy se domácí dostali do vedení. Dorost Traverzy vedení domácích nabudilo a za dvě minuty bylo vyrovnáno. To se trefil nejlepší střelec týmu Martin Vitner. Do poločasu se jž skóre neměnilo a tak se šlo do kabin za smírného stavu. I v druhém poločase pokračoval vyrovnaný zápas. Po hodině hry se dostali domácí opět do vedení. I přes velkou snahu našich dorostenců vyrovnání ne a ne přijít a tak sedm minut před koncem přišel gólový trest domácích, kteří třetí brankou utkání rozhodli.

Jelikož v podzimním zápase obou týmu, který skončil v Traverza aréně smírně, se neodkopaly pokutové kopy, kopaly se až po tomto a z vítězství z nich se radovali naši hráči.

pokutové kopy FKH: Daniel Minařík +, Martin Vitner +, Jakub Pleier -, Martin Bureš +, Tomáš Liprt +

H. Minařík: Dnes rozhodla absence naších hráčů - Roubika, Tittelbacha a Čureji. Zápas byl poměrně vyrovnaný. Šance byly na obou stranách. Bohužel dal soupeř ze 3 střel  3 branky. My jsme své šance neproměnily, ale na druhou stranu jsme měli kopat minimálně 3 pok.kopy. Bohužel rozhodčí byl vždy jiného názoru.  Jinak musím všechny kluky pochválit za to, jak zápas odjezdili. Teď nás porážka mrzí, ale jedeme dál. Zápasu ještě bude dost. Aspoň vezeme domů bod za vyhrané pok.kopy.