publikováno: 5.9.2022 DOROST VE STEHELČEVSI NEMĚL NÁROK

Dorost se již před zápasem ve Stehelčevsi potýkal s velkým množstvím absencí. Absence Jiřího a Martina Vitnera, Žáka, Čureji byla více než patrná. A domácí vlétli do zápasu hodně zhurta a v prvním poločase zápas pěti brankami rozhodli. Hned po příchodu z kabin přidali branku šestou a nebylo co řešit. Korigovat výsledek se našim dorostencům podařilo až v úplném závěru, kdy se trefil Minařík.

SK STEHELČEVES      FK HŘEDLE
5. kolo okresního přeboru dorostu

branky: 19.min Filip Cába, 22.min Michal Šťáhlavský, 36.mi Lukáš Dobroscanyi, 41.min Lukáš Dobroscanyi, 43.min Karel Stelšovský, 47.min Lukáš Dobroscanyi   -   87.min Daniel Minařík (pok. kop)
ŽK: 66.min Jan Moucha, 87.mi Filip Šťáhlavský