# Aktuality

publikováno: 4.3.2023 DRUHÁ VÝHRA MUŽŮ V PŘÍPRAVĚ

Třetí přípravný duel na jarní část sezóny, sehráli muži tentokráte na přírodní trávě. Soupeřem jim byl tým z o patro vyšší soutěže Nové Strašecí. Pro ty to byla již generálka na jarní část soutěže.
Úvod zápasu na trávě stadionu na Zátiší patřil hráčům Strašecí.Ti z úvodního pětiminutového tlaku vytěžili dvě šance. Jednu jim překazil zákrokem Bečirovič, druhou nepřesnost v zakončení. Poté se již hra srovnala a i náš tým začal vystkovat růžky. Šance Adama Vitnera zůstala nevyužita, ale po čtvrthodině se Adam Vitner již gólově prosadil, když Pelc vybojoval na polovině míč, posunul na Bechnera, který oslovil Adama Vitnera a náš tým šel do vedení. Po úvodní brance se hrála vyrovnaná partie, ale šance přicházeli především z kopaček našich hráčů. Po pětatřiceti minutách udeřilo podruhé. Bechner se prosmýkl do pokutového území, kde přišel penaltový zákrok a Sláma se většinou z penalt nemýlí. A nemýlil se ani tentokrát.
Druhý poločas začal opět šancí "Bubáků". Bečirovič ale byl proti. A hráči Strašecí se začali dostávat do dalších šancí, které volaly po brance. Jen mizerná koncovka ve spojení se spolehlivými zákroky Bečiroviče, byly proti změně skóre. Náš tým ve druhém poločase tahal po většinu času za kratší konec, ale i on měl brankové šance. Nejprve Sajner trefil tyč, poté šel Martin Čuda sám na brankáře, ale vylámal si na něm zuby. I chytré zakončení Slámy brankou neskončilo. Proti byla podruhé v zápase tyč. A když Nové Strašecí neproměnilo obrovskou šanci po chybě Bečiroviče, skončilo utkání výhrou našeho týmu.
 

                                                                                                                             TJ SOKOL NOVÉ STRAŠECÍ                           FK HŘEDLE

přípravný zápas mužů
0 : 2 ( 0 : 2 )
 
branky: Adam Vitner, Jan Sláma (pok. kop)
 
 
sestava FK Hředle 1.poločas: Bečirovič - Pelc, Mrázek, Sláma, Somol - T. Čuda, T. Vitner, M. Vitner, Sedláček - A. Vitner, Bechner
 
sestava FK Hředle 2.poločas: Bečirovič - Daniel Minařík, Mrázek, Sláma, Somol - M. Čuda (70.min T. Vitner), A. Vitner, M. Vitner, Vodrážka - Sajner, Bechner
 
trenér: Jan Sklenář
 
 
Hlasy po utkání:
J. Sklenář: První poločas jsme až na úvodních pět minut odehráli velmi solidně. Jistě, chybičky se tam objevovaly, ale nebyly zásadní. Obrana pracovala organizovaně, záloha byla aktivní a i v přechodu do útoku nebyl zásadní problém. Druhý poločas již tak kvalitní nebyl a Bečirovič v brance měl více práce, než bych chtěl. Ale celkově musím zápas hodnotit pozitivně a jsem rád, že jsem mohl dát příležitost většímu počtu hráčů. Máme ještě tři neděle práce před sebou, abychom byli dobře připraveni na jarní část.
 
 
Foto 1