publikováno: 1.8.2021 HODNĚ NEPOVEDENÁ GENERÁLKA

Měl to být poslední test před ostrými zápasy (za týden start v poháru v Petrohradě). Kvalitní soupeř, kvalitní hřiště...... Bohužel - pouhých dvanáct hráčů bylo zoufale málo. Natěšený soupeř se od začátku ujal aktivity a přehrával náš tým po všech stránkách. A první branka přišla po čtvrt hodině. Za ní následovala druhá a třetí. Záblesk naděje přišel pět minut před koncem poločasu, kdy se trefil Sajner. Úvodní desetiminutovka nenaznačovala blížící se pohromu. Poslední půlhodina byla však z naší strany tristní. Laciné chyby dávaly domácím šanci bezpracně navyšovat svůj náskok. A tak vysvobození přinesl až závěrečný hvizd.

SOKOL VRANÝ              FK  HŘEDLE
přípravný zápas mužů

branky: Petr Sajner

sestava FK Hředle: Kopřiva - M. Čuda, Somol, Rendl, T. Vitner - Daniel Minařík, David Minařík, T. Čuda, M. Vitner - Bechner, Sajner