# Aktuality

publikováno: 27.9.2020 I REZERVA DRŽÍ 100% BILANCI - VYHRÁLA I V KOUNOVĚ

Rezerva napodobuje výsledkově první tým. Svoji 100% bilanci si udržela i po derby v Kounově. Raketový start do zápasu rozdal karty zápasu. Dvě branky v úvodních čtyřech minutách přinesly do našich řad klid. Domácímu Kounovu trvalo takřka půlhodiny, než se z úvodního direktu probral, poté se hra vyrovnala a mnoho zajímavých momentů k vidění nebylo. I úvod druhého poločasu vyšel našemu týmu na výbornou. To když na branku se čekalo pouhých šest minut, kdy se trefil podruhé v zápase Kafka. Domácí to však nezabalili a hlavičkou Hubičky po rohovém kopu snížili. Na víc se i přes veškerou snahu nevzmohli. Naopak v posledních minutách se naši hráči prosadili během dvou minut ještě dvakrát a dovedli tak zápas k pohodovému vítězství.

 

                                                                                                                                                       FK  KOUNOV   -    FK  HŘEDLE "B"                                       6.kolo IV. třídy okresu Rakovník

                                                             1 : 5   ( 0 : 2 )
 
branky: 66.min Jiří Hubička - 2.min Pavel Houdek, 4.min Václav Kafka, 51.min Václav Kafka, 84.min Vratislav Novák, 85.min Dominik Brož
žluté karty: 55.min Milan Cífka, 82.min Václav Pflégr   -   19.min David Kroupa
červené karty:
rozhodčí: Adam Beneš - Jiří Týče, Petr Bohatý
diváků:  49

sestava FK Hředle: Koláček - R. Pleier (70.min J. Pleier), Hrbek, Houdek, Beránek - Kroupa (46.min Vodrážka), T. Vitner, Kafka, Brož - Novák (82.min H. Roubík), M Čuda (56.min Klátil)

trenér: Václav Holý

Foto 1