publikováno: 2.5.2022 I REZERVA SE BLÍŽÍ K VÍTĚZSTVÍ V SOUTĚŽI

Po necelém měsíci zajížděla rezerva opět na půdu rezervy Senomat, která jako jediná dokázala náš tým porazit. O tom, že se nyní bude hrát podle jiných not, rozhodl již úvod zápasu. Senomatská rezerva, která nemohla využít hráčů áčka (to hrálo o několik hodin později v Lišanech), nezachytila rychlý nástup našeho týmu a po čtvrhodině hry prohrávala o tři branky. Do poločasu náš tým přidal ještě čtvrtou branku a nebylo co řešit. I ve druhém poločasu se obraz hry moc nezměnil. Na pátou branku domácí sice rychle odpověděli, ale náš tým rychle reagoval další brankou a uzavřel tím brankový účet zápasu.

SK SENOMATY "B"          FK HŘEDLE "B"
1.kolo nadstavby IV. třídy mužů

branky: 66.min Jan Šnídl  -  6.min Petr Sajner, 9.min Vojtěch Beránek, 17.min Václav Kafka, 44.min Luboš Koláček, 64.min Petr Sajner, 69.min Petr Sajner
ŽK: 34.min Roman Sergienko, 57.min Robert Hůla, 90.min Dominik Skřivan   -   34.min Vojtěch Beránek