publikováno: 15.8.2021 I REZERVA ZAČALA VITĚZNĚ

Na sobotní vítězství prvního týmu navázala i rezerva. Ta si v prvním kole poradila na hřišti Rudy s místním týmem Sokola.

TJ SOKOL RUDA              FK HŘEDLE "B"
1.kolo IV. třídy muži

branky: 8.min Jn Pondělíček   -   9.min Martin Rosa, 11.min Vratislav Novák, 31.min Daniel Minařík, 39.min Martin Rosa, 75.min Petr Sajner

ŽK:
rozhodčí: Jiří Strouhal - Jan Červený, Tomáš Vodrážka

sestava FK Hředle: Malinovský - R. Pleier (65.min H.Roubík), Rendl, M. Rosa (71.min Z. Rosa), Beránek - Daniel Minařík, Martin Vitner, Zilcher, T. Vitner - Sajner, Novák (46.min Martin Čuda)

trenér: Václav Holý

Domácí se dostali do rychlého vedení, když si vlastní branku vstřelil Tomáš Vitner - ta byla připsána domácímu kapitánovi Pondělíčkovi. Za tři minuty už vedla naše rezerva. Minutu po inkasované brance srovnal Martin Rosa a dvě minuty na to poslal náš tým do vedení Novák. Po půlhodině se trefil druhý nejmladší na hřišti Dan Minařík a do poločasu vedení ještě navýšil druhou brankou v zápase Martin Rosa. Druhý poločas již tak brankově úrodný nebyl. Trefil se již pouze kapitán naší rezervy Sajner a stanovil tak konečný účet zápasu.