publikováno: 5.8.2020 JÍZDNÍ ŘÁD NOVÉ SEZÓNY ZNÁM

Dnes proběhl los rakovnických soutěží, které v letošní sezóně zajímaly nově čtyři naše týmy. Novým týmem, kterým přibyl v našem klubu, je rezerva týmu mužů, která vznikla sloučením s týmem FK Chmel Mutějovice. Jako první se představí v soutěžním zápase a to pohárovém muži, kteří ho sehrají v sobotu 15. 8. 2020. Kde a proti komu ještě není známo. Soupeře se náš tým dozví tuto sobotu, kdy se odehraje předkolo poháru OFS.

Okresní přebor pak odstartuje o týden později a tři ze čtyř našich týmů začnou v domácím prostředí. V sobotu v 10:00 hodin začne tým starší přípravky, který přivítá Tatran Rakovník. Druzí se představí v předzápase prvního týmu mužů starší žáci, kteří přivítají FK Kněževes. A den v 17:00 hodin uzavře zápas prvního týmu mužů s rezervou FC 05 Zavidov. Všechny zápasy se odehrají na hřišti v Mutějovicích (kde naše týmy budou hrát své zápasy po dobu stavby nových kabin v Traverza aréně). V neděli se pak představí premiérově rezerva týmu mužů, která jediná zajíždí na hřiště soupeře. Tím jí bude rezerva týmu TJ Roztoky.