publikováno: 27.2.2020 KAM NA NAŠE TÝMY O VÍKENDU

Poprvé v tomto roce, se o víkendu představí všechny naše týmy. První to bude ve své premiéře v tomto roce, tým starší přípravky, který se představí v pátek na umělé trávě v Novém Strašecí. Zbylé dva týmy se představí v neděli. Dopoledne mude patřit starším žákům. Ti dopoledne odehrají svůj další zápas na umělé trávě v Lounech. Nedělní odpoledne bude patřit mužům. Ti se na umělé trávě Tatranu Rakovník střetnou s aktuálně čtvrtým týmem kladenského okresního přeboru SK Buštěhrad.

TJ SOKOL NOVÉ STRAŠECÍ  -   FK  HŘEDLE
přípravný zápas starší přípravka