publikováno: 13.8.2020 KAM NA NAŠE TÝMY O VÍKENDU

Dva naše mužské týmy jdou o víkendu do akce. V sobotu se představí ve čtvrtfinále poháru OFS první tým mužů, který zajíždí do Lišan. Perličkou tohoto zápasu je, že i v minulém ročníku se oba týmy potkaly a na pokutové kopy postoupily Lišany.

V neděli čeká premiéra rezervní tým mužů. Ten odehraje svůj přípravný zápas na sezónu na hřišti Tatranu Rakovník proti místnímu mladšímu dorostu v neděli.

Na oba zápasy vás srdečně zveme!! Vaše podpora bude jistě třeba!!

SK LIŠANY  -   FK  HŘEDLE
čtvrtfinále poháru OFS

datum:       sobota  15.  8. 2020
místo:        hřiště Lišany