publikováno: 15.4.2022 KAM NA NAŠE TÝMY O VÍKENDU

O víkendu nastoupí do svých zápasů znovu jen tři naše týmy. Tentokrát bude mít volno rezerva. Naopak poprvé v jarní části zasáhne do bojů dorost. Všechny tři naše týmy se představí na domácí půdě.
Jako první se představí v sobotu  dopoledne mladší žáci. Ti vyzvou dívčí tým z FK Rakovník.

FK HŘEDLE             FK RAKOVNÍK
13.kolo okresního přeboru mladších žáků

čas:           10 : 00 hodin
sraz:            9 : 15 hodin

Poprvé v jarní části zasáhnou do boje o body dorostenci. Ti přivítají v Traverza aréně aktuálně čtvrtý tým tabulky SK Doksy, kterým také jako jediným na podzim po 90 minutách těsně podlehli. Zápas začne na žádost hostujícího týmu v teochu netradičním poobědovém čase.

FK HŘEDLE               SK DOKSY
13.kolo okresního přeboru dorostu

čas:           12 : 45 hodin
sraz:          12 : 00 hodin
rozhodčí:    Petr Bohatý

Po úspěšném čtvrtečním finále poháru, čeká muže po jednom dni volna další zápas o body v okresním přeboru. Soupeřem bude v Traverza aréně tým od Berounky - TJ Roztoky, kteří jako jedni z mála, dokázali náš tým obrat o body.

FK HŘEDLE           TJ ROZTOKY
4.kolo okresního přeboru mužů