publikováno: 10.6.2022 KAM NA NAŠE TÝMY O VÍKENDU

Poslední dva víkendy, čekají na týmy v této sezóně. Do toho předposledního se již zapojí jen tři naše týmy. Pro mladší žáky to bude poslední zápas v sezóně.
Netradičně jako první půjde do boje o body první tým mužů. Ten zajíždí na hřiště o záchranu hrajícího Městečka. Na podzim se utkání v Traverza aréně neodehrálo, protože tým Městečka se k utkání nedostavil. Zápas má určen výkop na  sobotní odpoledne.

SK OHNIVEC MĚSTEČKO        FK HŘEDLE
25.kolo okresního přeboru mužů

datum:      sobota  11. 6. 2022
místo:        Ohnivec aréna - Městečko
čas:           17 : 00hodin
sraz:          16 : 00 hodin
rozhodčí:    Jiří Strouhal
delegát:

VZÁJEMNÁ BILANCE OBOU TÝMŮ

ZÁPASY VÝHRY REMÍZY PROHRY SKÓRE
CELKEM 22 6 4 12 39 : 53
DOMA 11 4 2 5 24 . 21
VENKU 11 2 2 7 15 : 32

NEJLEPŠÍ STŘELCI VZÁJEMNÝCH ZÁPASŮ

FK HŘEDLE SK OHNIVEC MĚSTEČKO
Štefan Ďurina, Martin Vodrážka, Adam Vitner 3x Petr Šnídl 10x
Miroslav Haluza, Radek Stibor, Jan Sláma 2x Jiří Urban 9x
Bethel Amauwah, Jaroslav Skoupý, Pavel Novák 2x Beneš 7x

Nedělní dopoledne bude patřit dorostencům. Ti zajíždějí na hřiště Baníku Stochov.

TJ BANÍK STOCHOV       FK HŘEDLE
21.kolo okresního přeboru dorostu

datum:       neděle  12. 6. 2022
místo:        hřiště Stochov
čas:           10 : 15 hodin
sraz:            9 : 15 hodin
rozhodčí:    Jiří Bajer

Až v pondělí sehrají svůj poslední mistrovský zápas v této sezóně sehrají mladší žáci. Ti v pondělní odpoledne zajíždí do Rakovníka, na hřiště SK , kde se poměří s místní rezervou.

SK RAKOVNÍK "B"           FK HŘEDLE
21.kolo okresního přeboru mladších žáků