publikováno: 17.6.2022 KAM NA NAŠE TÝMY O VÍKENDU

Do posledního soutěžního víkendu sezóny, už zasáhnou jen dva naše týmy. Oba se představí v domácí Traverza aréně, kde poběží celý den program, kzakončení sezóny.
Po obědě se jako první představí dorostenci, kteří sezónu bez ohledu na výsledek zakončí na skvělém třetím místě, proti Stehelčevsi.

FK HŘEDLE           SK STEHELČEVES
22.kolo okresního přeboru dorostu

datum:       sobota  18. 6. 2022
místo:        Traverza aréna - Hředle
čas:           14 : 00 hodin
sraz:          11 : 45 hodin
rozhodčí:

Sobotní večer bude patřit oslavám prvního týmu mužů. Ti jako jistí vítězové soutěže přivítají poslední tým tabulky TJ Baník Rynholec. Ten musí pro to aby měl šanci se zachránit vyhrát a čekat na výsledek souběžně hraného zápasu Řevničova.

FK HŘEDLE          TJ BANÍK RYNHOLEC
26.kolo okresního přeboru mužů

datum:       sobota  18. 6. 2022
místo:        Traverza aréna - Hředle
čas:           17 : 00 hodin
sraz:          16 : 00 hodin
rozhodčí:
delegát:

VZÁJEMNÁ BILANCE OBOU TÝMŮ

ZÁPASY VÝHRY REMÍZY PROHRY SKÓRE
CELKEM 7 4 1 2 23 : 13
DOMA 3 2 0 1 9 : 7
VENKU 4 2 1 1 14 : 9

NEJLEPŠÍ STŘELCI VZÁJEMNÝCH ZÁPASŮ

FK HŘEDLE TJ BANÍK RYNHOLEC
Adam Vitner, Bethel Amauwah 4x David Mrázek, Milan Beran, Lukáš Skalák 2x
František Machovský, Denis Bechner 3x Tomáš Hnízdil, Martin Wittmayer, Jiří Matějka, Jakub Podlena 1x
David Minařík 2x Tomáš Stránský, David Jirava, Jan Pozníček 1x

Podzimní část soutěže pro hředelské týmy uzavřou dorostenci. Ti budou bojovat o titul půlmistra v neděli dopoledne, na hřišti Stehelčevse.