publikováno: 15.12.2021 MUŽI JIŽ ZNAJÍ JÍZDNÍ ŘÁD ZIMNÍ PŘÍPRAVY

Muži již vědí, jaký jízdní řád budou mít po novém roce. Poprvé se sejdou v sobotu 15. ledna 2022, kdy se začnou připravovat na jarní část sezóny. Během zimní přípravy je naplánováno i tradiční soustředění v Novém Městě nad Metují (23. 2. - 27. 2. 2022). Součástí zimní přípravy budou i čtyři přípravné zápasy. První bude sehrán v rámci soustředění na umělé trávě v Novém Městě nad Metují, kdy soupeřem bude tým Sokol Velká Jesenice (OP Náchod). Další přípravný zápas bude následovat v sobotu 5. 3. 2022 od 14:00 hodin na umělé trávě Tatranu Rakovník, kdy soupeřem bude tým Sokola Braškov (středočeská IB třída). O týden později to bude na stejném místě a ve stejný čas, tým Sokola Jedomělice (středočeská IB třída),se kterým muži poměří své síly. Generálka na mistrovské zápasy je naplánována na sobotu 19. 3. 2022, kdy bychom se měli od 14:00 hodin poměřit na hřišti v Mutějovicích s týmem Sokola Smečno (OP Kladno). V sobotu 26. 3. bude čekat již ostrý start na hřišti Sparty Lužná.