publikováno: 14.3.2022 MUŽI POKRAČUJÍ V TRAGICKÝCH VÝKONECH

I třetí přípravný zápas mužů skončil debaklem. Náš tým opět řešil veliké množství absencí a lepil sestavu jak se dalo. To ovšem nic nemění na tom, jak se především ti zkušenější hráči v zápasech prezentují.

Zápas probíhal takřka totožně s předešlými zápasy. Úvodních deset minut výkon vcelku solidní, ale po první inkasované brance přišel opět zmar, chaos a bída. Soupeř si s naším týmem pohrával a díky rychlým přechodům do útoku navyšoval skóre zápasu a to na poločasovém 5:0. Druhý poločas se mnoho nezměnilo. Jen počet míčů v naší síti se zastavil a to i díky mnoha neproměněným šancím hráčů Jedomělic. Ti se ve druhém poločase trefili už jen dvakrát a dokráčeli si tak k pohodovému a zaslouženému vítězství.