publikováno: 2.8.2020 MUŽI SE V TUCHOŘICÍCH ROZEŠLI SMÍRNĚ

Ve druhém přípravném zápase zajížděli muži na hřiště účastníka lounského okresního přeboru Sokola Tuchořice. Poměrně vyrovnaný zápas v úmorném vedru skončil zaslouženou remízou.

Jestliže úvod minulého zápasu vyšel našemu týmu výtečně o tom v Tuchořicích se to říci nedá. V úmorném vedru začal náš tým hodně vlažně a tak trest přišel více než velmi brzy. Již ve 3 minutě přišla zbytečná ztráta ve středu hřiště a soupeřův kontr, který skončil s přispěním Martina Smola v síti Malinovského. Odpověď přišla o dvě minuty později. To Vodrážka vybojoval aut, který rychle vhodil na Bechnera a ten sám před brankářem se rozhodl pro lob a bylo vyrovnáno. I tak bezstarostná a neodpovědná hra našeho týmu pokračovala a proto po další laciné chybě, přišel trest v podobě druhé branky v naší brance. A po dvaceti minutách mohla přijít další rána. Další chyba v zbytečná chyba, po které následoval faul a trest v podobě pokutového kopu. Ten však Malinovský chytil. Po půlhodině hry odstartoval zlepšení ve hře našeho týmu Rendl. Ten se ocitl po rohovém kopu zcela nekrytý a hlavou srovnal skóre zápasu. Za pět minut šel již náš tým do vedení, kdy rychlou akci zakončil přesně Tomáš Čuda. Bohužel pro náš tým byla odpověď rychlá. Střelu zpoza šestnáctky Malinovský vyrazil a nikým neobtěžovaný domácí hráč v pohodě doklepl.

Druhý poločas přinesl již opatrnější hru z obou stran. Některé náznaky šancí na obou stranách zmařila buď chybná finální přihrávka nebo ofsajd. A tak branky se dočkali diváci až v 71 minutě a domácí šli znovu do vedení. I na tuto branku dokázal náš tým znovu odpovědět a díky Bechnerově přesné střele, bylo znovu vyrovnáno. V posledních deseti minutách se mohlo skóre překlopit na obě strany. Střelu domácího hráče zastavilo břevno a ani několik nadějných akcí našeho týmu brankou neskončilo. A tak utkání skončilo remízu 4:4.