publikováno: 24.2.2020 MUŽI SOUSTŘEDĚNÍ ZAKONČILI PROHROU

Muži se na závěr svého soustředění v Novém Městě nad Metují poměřili s aktuálně pátým týmem náchodského okresního přeboru Sokolem Velká Jesenice. Únava z předešlých čtyř dní a absence několika hráčů základní sestavy byla po celý zápas patrná. Hráči Sokola, byli od prvních minut jednoznačně lepším týmem a našemu týmu nastříleli v každém poločase po dvou brankách, aniž by jedinkrát inkasovali. A tak muži své soustředění zakončili vysokou prohrou.

TJ  SOKOL  VELKÁ  JESENICE  -   FK  HŘEDLE
                                                 přípravný zápas muži
                                                       4 : 0   ( 2 : 0 )

sestava FKH:  J. Sklenář - T. Vitner, Amauwah, Somol, T. Čuda - Vodrážka, Hrbek, D. Minařík, M. Čuda - A. Vitner, Houdek