# Aktuality

publikováno: 21.3.2022 MUŽI V GENERÁLCE TĚSNĚ PODLEHLI SMEČNU

Ani v generálce nedokázali muži zvítězit a přípravné zápasy tak pro ně skončily čtyřmi prohrami.

Zápas nezačal pro náš tým vůbec dobře. První dvě akce soupeře skončily brankami a tak po úvodních 4 minutách hry to bylo 0 : 2!!!! Zhruba čtvrt hodinu trvalo, než se náš tým dostal do tempa a začal si vytvářet šance. Bohužel s jejich proměňováním byl na štíru. Branku z výborných příležitostí nedokázal dát dvakrát Adam Vitner, Tomáš Čuda, Martin Rosa či Denis Bechner. Po půlhodině hry přišlo snížení. Centrovaný míč Tomáše Vitnera si ve vápně zpracoval Tomáš Čuda a prolomil střeleckou nemohoucnost týmu. Do konce poločasu se již skóre neměnilo. Druhý poločas byl takřka dobýváním smečenské branky, ale očekávané vyrovnání nepřicházelo. Naopak, malou domů Beránka vystihl hostující hráč a opět navýšil skóre ve prospěch Smečna. Domácí tým se stále tlačil před hostující branku, ale snížení ne a ne přijít. Byli to naopak hosté, kteří do otevřené obrany podnikly brejk, který skončil na tyči Malinovského branky. V 70 minutě se domácí přeci jen dočkali, když se prosadil Sláma, ale vyrovnání se již domácí tým nedočkal.