publikováno: 14.8.2022 MUŽI V GENERÁLCE VYSOKO ZVÍTĚZILI

Po dvou výhrách v přípravě, čekal muže zápas třetí, který byl zároveň i generálkou na soutěžní zápasy. Muži poprvé v přípravě vyjeli na hřiště soupeře. Tentokráte to bylo na hřiště nováčka Karlovarské IA třídy Sokola Chyše. A generálka to byla rozhodně vydařená.

TJ SOKOL CHYŠE            FK HŘEDLE
přípravný zápas mužů

branky: Denis Bechner 4x, Tomáš Čuda, Dominik Rais
ŽK:
diváků: 30
rozhodčí: Radim Suchánek

sestava FK Hředle: Bečirovič - Rais, Somol, David Minařík, Pelc - Daniel Minařík, M. Vitner, T. Čuda, Sedláček - A. Vitner, Bechner
hokejově střídali: Vodrážka

Na generálku se skládala sestava hodně ztuha, ale ani to neovlivnilo fakt, že celý zápas měli naši hráči jednoznačně pod kontrolou. Úvod zápasu, jak se již stálo v přípravě smutnou tradicí, začal obrovskou šancí domácího týmu. Bečirovič v bráně i s pomocí obrany začínající požár s vypětím všech sil zažehnali. To však bylo z domácí strany na dlouhou dobu vše. Protože již po pěti minutách se trefil z přímého kopu Bechner a domácí brankář se musel hodně červenat. Když během dalších deseti minut přidali po hezkých kombinacích branky Čuda a znovu Bechner, bylo jasno. Našeho týmu bylo plné hřiště a domácí jen s vypětím všech sil odolávali náporu hráčů Traverzy. K navýšení skóre někdy chyběly centimetry, jindy na poslední chvíli zasáhla obrana nebo zakročil brankář. Tak tak se na další branky čekalo až do  závěru poločasu. A opět přišly dvě za sebou. Autorem obou byl s chutí hrající Bechner, který tak do poločasu zkompletoval svůj hattrick.
Druhý poločas již tak kvalitní představení nepřinesl. Domácí se narovnali v devíti hráčích na vlastní šestnáctku a o útok se již prakticky ani nepokoušeli. Náš tým se naopak nemohl do přehuštěné šestnáctky gólově prosadit a to i přestože několik nadějných příležitostí bylo. Největši po sedmdesáti minutách zahodil Čuda, který neproměnil pokutový kop, když přestřelil. V poslední desetiminutovce se dostali do šancí i domácí, jenže Bečirovič si nulu nechtěl nechat pokazit. Bohužel se to nepodařilo a pět minut před koncem domácí korigovali. Účet zápasu dvě minuty před koncem uzavřel Rais, který dostal na zlatém podnose přihrávku od Bechnera.

J. Sklenář: Opět jsme podali hodně solidní výkon a to především v prvním poločase. Sestava se skládala hodně složitě, protože hned po našem zápase hrál dorost v Blšanech a tak jsem služeb dorostenců chtěl využívat co nejméně. I přesto se mi výkon v prvním poločase hodně líbil. Druhý poločas už tak kvalitní nebyl i vinou nemožnosti kádr oživit. I přesto jsem s přípravnými zápasy spokojen. Povětšinou se mi líbil herní projev. Snad si to přeneseme do ostrých zápasů.