publikováno: 25.7.2020 MUŽI ZAČALI PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY VÍTĚZNĚ

První ze tří přípravných zápasů před podzimní částí sezóny odehráli muži na hřišti účastníka ústecké krajské IB třídy TJ Nové Sedlo. Oba soupeři se potkali v přípravě před rokem a náš tým v Traverza aréně tahal za kratší konec a prohrál 7:3.

Úvod zápasu byl z naší strany naprosto snový. Běžela druhá minuta utkání a Adam Vitner si udělal z domácí obrany diváky a lobem překonal domácího brankáře. Za dvě minuty vydláždil Vodrážka ulici Zilcherovi a ten samostatný brejk proměnil ve druhou naší branku. Hned z rozehrávky to byl opět Zilcher, který vystihl nepřesnou rozehrávku a sám před brankářem nezaváhal a poslal Traverzu do luxusního tříbrankového náskoku. V gólovém rozletu náš tým nezbrzdilo ani domácí snížení v deváté minutě. Ba naopak po čtvrthodině se prosadil podruhé v zápase Adam Vitner, který po dalších pěti minutách dokonal hattrick. Chvíli před naplněním půlhodiny zaskočil nejen diváky, ale především brankáře, svoji ne moc důraznou střelou Sláma a bylo to rázem 6:1 pro Traverzu. Domácí byli sice častěji na míči, silnější v kombinaci, ale do šancí se příliš nedostávali. Naopak naši hráči mohli ještě několikrát skóre navýšit. Skóre se nakonec do poločasu ještě měnilo, to když dvě minuty před půlí domácí korigovali.

Druhý poločas se hrál již zcela podle not domácího týmu. Ten ale dlouho nedokázal svoji převahu vyjádřit gólově. Místy drtivý tlak přetavili domácí v branku až v 73 minutě a dále zle zatápěli naší obraně. Náš tým se dostával na polovinu soupeře již jen spíše sporadicky. V takřka jediné šanci našeho týmu chybělo Zilcherovi ke zkompletování hattricku opravdu málo. Naopak domácí si vytvářeli jednu brankovou příležitost za druhou, ale střeleckou mušku měli po většinou hodně vychýlenou nebo se v několika případech předvedl v brance Malinovský. |Dvě minuty před koncem domácí zkorigovali na konečných 6:4 pro náš tým.