publikováno: 29.9.2021 POSTUP DO FINÁLE SE V LIŠANECH NERODIL LEHCE

Semifinálový zápas poháru OFS hráli muži v Lišanech, kde mívají dlouhodobě s domácím týmem problémy. Oba týmy se potýkaly s množstvím absencí a na úrovni zápasu to bylo znát. Hráči Traverzy dokázali v každém poločase skórovat a protože Koláček ani jednou neinkasoval, postupuje náš tým do finále, které se odehraje na jaře. Svého soupeře pozná přesně za měsíc a bude jím jeden z dvojice TJ Roztoky, SK Pavlíkov.

SK LIŠANY         FK HŘEDLE

semifinále poháru OFS mužů

branky: 33.min Martin Vitner, 80.min Vladimír Hladký

ŽK: 83.min Jakub Feher   -   60.min Jan Sláma, 86.min David Minařík