publikováno: 23.8.2020 REZERVA 100% V ROZTOKÁCH

Stoprocentní víkendové žně našich týmů, dokonala v nedělním popoledni rezerva. Ta se po brzce inkasované brance rychle oklepala a po celý zbytek zápasu pevně držela otěže utkání. Do poločasu stačila třemi brankami skóre zápasu otočit a po pauze přidat ještě další dvě a vykročila tak do nového ročníku vítězně.

TJ ROZTOKY "B"   -    FK  HŘEDLE "B"                                                                                   1.kolo IV. třídy okresu Rakovník

1 : 5   ( 1 : 3 )

branky: 8.min Miroslav Vrábík - 29.min Martin Vodrážka, 34.min Vratislav Novák, 43.min Martin Vodrážka, 63.min Petr Sajner, 65.min Dominik Brož
žluté karty: 51.min Tomáš Rendl