# Aktuality

publikováno: 24.10.2021 REZERVA PO PODZIMU BEZ PROHRY

Po týdnu se rezerva utkala se stejným soupeřem. Tentokráte však na hřišti Kounova. Oproti minulému týdnu, nenechala rezerva nikoho na pochybách kam poputují body. Během první půlhodiny přišly tři gólové navštívenky do domácí branky. V 17.minutě otevřel skóre Martin Rosa. za sedm minut navýšil kanonýr Petr Sajner, který za další čtyři minuty přidal i další branku. A tak se šlo do kabin s tříbrankovým rozdílem. Hostující hráči nechtěli ze zápasu dělat žádné drama a po hodině hry dokonal hattrick Petr Sajner. O dvě minuty později se nechtěl nechat zahanbit Martin Rosa a přidal svojí druhou branku v zápase a navýšil na 0 : 5. Půltucet inkasovaných branek měl na kontě domácí brankář Pechouš o další čtyři minuty později, po brance Václava Kafky. Domácímu Kounovu se podařilo nakonec porážku zmírnit, když se  77 a 84 minutě trefil domácí Vyskočil. Tím se brankový účet uzavřel. Rezerva tak poslední zápas podzimu zvládla a tabulce po podzimu vládne s desetibodovým náskokem. Vítězstvím tak završila úspěšný hředelský fotbalový víkend, kdy všechny týmy 100% bodovaly.

FK KOUNOV         FK HŘEDLE "B"
3.kolo IV. třídy muži

2 : 6  ( 0 : 3 )

branky: 77.min Jaroslav Vyskočil, 84.min Jaroslav Vyskočil   -   17.min Martin Rosa, 24.min Petr Sajner, 28.min Petr Sajner, 60.min Petr Sajner, 62.min Martin Rosa, 66.min Václav Kafka