publikováno: 18.10.2021 REZERVA PŘETLAČILA KOUNOV

Ve svém předposledním zápase podzimu hostila rezerva v domácím prostředí Chmel arény v derby zápase Kounov. A ani tentokráte se žídné střelecké hody nekonaly. Na první branku se čekalo takřka pětadvacet minut, kdy skóre otevřel domácí kapitán Sajner. Když o deset minut si vstřelil vlastní branku hostující Fejfar, zdálo se, že vše je na dobré cestě. Kounovští se však nevzdali a po hodině hry snížili kanonýrem Jelínkem. Další branku již Chmel aréna neviděla a tak si připsala do tabulky cenné tři body za těsnou výhru.

FK HŘEDLE "B"              FK KOUNOV
10.kolo IV. třídy muži

branky: 10.min Petr Sajner, 33.min Jakub Fejfar - vlastní   -   62.min Jiří Jelínek
ŽK: 80.ůmin David Kroupa   -   80.min Jiří Jelínek