publikováno: 2.5.2023 REZERVA S KROUČOVOU NEZAVÁHALA

Rezerva dokázala otočit zápas s Kroučovou a připsat si další tři body do tabulky. Před posledním kolem základní části má náskok sedmi bodů a je tak jisté, že do nadstavby se soupeři ze skupiny západ, půjde z prvního místa.

FK HŘEDLE "B"       TJ SOKOL KROUČOVÁ

13.kolo III. třídy skupina východ mužů

branky: 32.min Martin Vodrážka, 49.min Martin Čuda, 60.min Bethel Amauwah, 67.min David Zilcher   -   23.min Lukáš Řehoř
ŽK: 85.min Jaroslav Škuthan
rozhodčí: Dominik Svoboda - Petr Bohatý, Ondřej Blokeš

sestava FK Hředle "B": Malinovský - Klátil (46.min Loder), Amauwah, Kroupa, Brož (66.min David Minařík) - Vodrážka, M. Rosa (37.min T. Vitner), Hladký, Šiška (46.min M. Čuda) - Sajner (57.min Dolejš), Zilcher

trenér: Václav Holý

sestava TJ Sokol Kroučová: Tomeš - Mildorf (77.minŠtěpán), Bechynský, Malecký, M. Řehoř - L. Řehoř, Škuthan, Kováčik, Draský - Rais (80.min Petráček), Linc

trenér:

Zápas začal velmi aktivně z obou stran a musel se divákům líbit od úvodních minut. Domácí tým mohl jít dvakrát do vedení, ale Vodrážku z bezprostřední blízkosti vychytal Tomeš a šance Hladkého i s Tomešovým přičiněním skončila na břevně. Na druhé straně se nenudil ani Malinovský, který musel zachraňovat při šancích Lukáše Řehoře a po hodně dobře umístěné střele Škuthana. Mírnou převahu měl domácí tým, ale do vedení šel ten z Kroučové. Propadlý míč po centu skončil až na pravém křídle a Lukáš Řehoř i s trochou čtěstí přeloboval Malinovského. I dále pokračoval pohledný a z obou stran otevřený zápas. Po půlhodině hry přišel faul před pokutovým územím Kroučové a Vodrážka nachytal hostujícího Tomeše a srovnal skóre. Ještě do poločasu se mohlo skóre měnit na obou stranách, ale proti byli oba brankáři a vychýlená muška hráčů obou týmů.

Druhý poločas odstartoval pro domácí nejlépe jak mohl To se Sajner dokázal prosadit na levé straně a jeho "pocukrovanou" přihrávku proměnil na malém vápně Martin Čuda, který byl na hřišti jen čtyři minuty. Vedení přineslo do domácích řad uklidnění a převzetí taktovky zápasu. Hosté se již před branku Malinovského nedostávali tak často a hlavně v okolí Malinovského šestnáctky přestali být nebezpeční. To domácí zápas kontrolovali. A když po hodině hry si na Vodrážkův roh naběhl na přední tyč Amauwah, který hlavou poslal míč za Tomeše potřetí bylo rozhodnuto. Za sedmi minut se prosadil z levé strany i Zilcher, který bombou pod břevno, rozjásal Chmel arénu počtvrté. Hosté měli ještě možnost skŕe upravit. To ve vápně fauloval David Minařík Škuthana a pískal se pokutový kop. Jenže střela z penaltového puntíku zamířila mimo tyče a tak se již skóre utkání neměnilo.