publikováno: 7.9.2020 REZERVA SE OD BERANŮ POTRKAT NENECHALA

Rezerva se poprvé představila v domácím prostředí a soupeřem byla rezerva Senomat. Týmy ze Senomat nebudou mít na Chmel arénu v letošní sezóně dobré vzpomínky. Po vysokých výhrách žáků a prvního týmu mužů, si připsala vysokou výhru i rezerva. Té se povedl raketový vstup do zápasu, když během úvodních čtyřech minut vstřelila dvě branky a třetí přidala po čtvrt hodině hry.  Snížení beranů po půlhodině hry  rezervu nerozhodilo a do poločasu se trefila ještě jednou. Druhý poločas již rezerva kontrolovala i díky dobrému vstupu a brance hned v úvodu poločasu. Poté náš tým přidal ještě dva zásahy a dokráčel tak k vysoké výhře i ve druhém zápase.

FK  HŘEDLE "B"   -     SK SENOMATY "B"

3.kolo IV. třídy okresu Rakovník

7 : 1   ( 4 : 1 )

branky: 2.min Tomáš Vitner, 4.min Martin Čuda, 17.min Pavel Hrbek, 44.min Václav Kafka, 46.min Dominik Brož, 61.min Tomáš Vitner, 63.min Petr Sajner   -   36.min Jan Tajbl