publikováno: 12.9.2022 REZERVA STÁLE 100%

Rezerva po čtrnáctidenní zápasové pauze zajížděla do nedaleké Kroučové. A svojí 100% bilanci zvládla udržet i na hřišti místních Sokolů. O všem rozhodla tříminutovka rozdělená poločasovou pauzou. To nejprve se do šatny prosadil kanonýr Petr Sajner, aby ho takřka ze šatny napodobil Martinb Vodrážka. Hosté se nevzdávali a odměnou jim bylo v 86.min snížení Kováčikem. To bylo ale vše, co i při tříminutovém nastavení rezerva domácímu týmu povolila.

TJ SOKOL KROUČOVÁ          FK HŘEDLE "B"
6.kolo III. třídy skupiny východ mužů

ŽK: 86.min Jan Kováčik   -   44.min Petr Sajner, 47.min Martin Vodrážka
ŽK: 14.min Jan Kováčik, 30.min Robert Janek   -   12.min Pavel Houdek, 41.min Václav Kafka, 82.min Hynek Roubík