publikováno: 9.5.2022 REZERVA TATRANU DO TRAVERZA ARÉNY NEDORAZILA

Po dvou vítězných duelech na hřištích soupeřů se nejvyšší okresní soutěž měla vrátit zpět do Traverza arény. Bohužel, kvůli nedostatku hostujících hráčů /absence - zranění, omluvenky, dopolední utkání „A“ mužstva, …/ rezerva Tatranu po předchozím avizování do Hředel nedorazila. Duel prvního se třetím mužstvem tabulky tak natěšená Traverza aréna neviděla. Kontumační výsledek 3:0 pro FKH tak musí ještě svým rozhodnutím posvětit rakovnická sportovně technická komise.

FK HŘEDLE            TJ TATRAN RAKOVNÍK "B"
20.kolo okresního přeboru mužů

3 : 0  kontumačně

branky:
ŽK:
diváků:
rozhodčí:
delegát:

hlasy po utkání:

M. Sláma: fotbal jako takový je to velká škoda, k vidění mohl být duel mužstev z čela tabulky. Bylo perfektní fotbalové počasí a očekávala se slušná divácká kulisa. Pozitiva tak vidím pouze v tom, že i naši někteří hráči, kteří nejsou zcela fit, mohli „kurýrovat“ svá zranění.

J. Sklenář: Pro mě jednoznačně zklamání!! Nechce se mi ani věřit, že klub, který měl v podzimní části k dispozici A tým, rezervu a dorost, před jarem ještě posílil o rezervu SK Rakovník, nedá dohromady 11 lidí, kteří mohou zápas odehrát. Je to bohužel již druhá kontumace v náš prospěch v této sezóně. Podruhé jsme se nemohli představit fanouškům v domácím prostředí.