publikováno: 3.10.2021 REZERVA V SRBČI NEZAVÁHALA

Na hřiště beznadějně poslední Srbče zajížděla rezerva. I přestože se hosté dostali v 10minutě Hrbkem do vedení, gólostroj se v prvním poločase nemohl rozeběhnou. Na další branku se totiž čekalo překvapivě dlouho a to až do 37 minuty, kdy se trefil Bureš. O tři minuty později to již bylo o tři. Do listiny střelců se zapsal Martin Rosa. Tak také skončil poločas. Ten druhý byl již jen o tom, jestli hředelští nadělí podruhé za sebou desítku. I když i ve druhém poločase se brankový stroj rozjížděl zvolna. V úvodu druhého poločasu se sice trefil Hanuš Minařík, ale poté přišlo opět dlouhé čekání na branku. Až v poslední čtvrthodině začali hosté střelecky úřadovat. Během sedmi minut se postupně trefili Houdek, Daniel Minařík, Kafka a Sajner a desítka byla nadohled. Hosté už přidali pouze jednu branku, když se v poslední minutě trefil podruhé v zápase Bureš.

SOKOL SRBEČ         FK HŘEDLE "B"
9.kolo IV. třídy muži

branky: 10.min Pavel Hrbek, 37.min Tomáš Bureš, 40.min Martin Rosa, 53.min Hanuš Minařík, 73.min Pavel Houdek, 74.min Daniel Minařík, 78.min Václav Kafka, 80.min Petr Sajner, 90.min Tomáš Bureš
ŽK:
rozhodčí: Zdeněk Polívka - David Hotový (laik), Pavel Klátil (laik)

sestava Sokol Srbeč: Hamáček - Sova, Klouda, Procházka, Dulovec, Řebík, Pokorný, Šunka, Voborník (25.min Trachta), Pinka, Marušík (32.min Duong)

trenér:

sestava FK Hředle "B": Andrle - Beránek (46.min Brož), Houdek, H. Minařík (74.min D.Minařík), J. Pleier - Kafka, Bureš, M. Rosa, Hrbek - M. Čuda (73.min Z. Rosa) Sajner

trenér: Václav Holý