publikováno: 28.4.2022 REZERVA VEZE Z PANOŠÍHO ÚJEZDA VÝHRU

V dohrávce 14.kola, nastoupila rezerva v Panoším Újezdě. Zápas posledního kola základní části začala rezerva na jedničku. Do patnácté minuty vedla, díky brankám svého ostrostřelce Sajnera a posily z prvního týmu T. Čudy, o dvě branky a pohodově pokračovala celý první poločas. Do něj se totiž trefila ještě dvakrát, čímž kapitánn Sajner zkompletoval svůj hattrick. Úvod druhého poločasu se povedl více domácí, kteří vcelku rychle snížili. Komplikace si ale hředelská rezerva vůbec nepřipouštěla a v poslední desetiminutovce se trefila ještě dvakrát. Autorem obou branek byl Tomáš Čuda, který tak zkompletoval pro změnu svůj hattrick. Do nadstavbové části tak rezerva postoupila z prvního místa.

SOKOL PANOŠÍ ÚJEZD          FK HŘEDLE "B"
16.kolo IV. třídy mužů

branky: 53.min Fedir Danysh   -   11.min Petr Sajner, 14.min Tomáš Čuda, 33.min Petr Sajner, 39.min Petr Sajner, 79.min Tomáš Čuda, 89.min Tomáš Čuda
ŽK:
rozhodčí: Aleš Brejník - Luboš Porcal (laik), Lukáš Andrle (laik)

sestava Sokol Panoší Újezd: Krch - Brož (60.min Kuleniy), Savliak, Ihnatiuk, Červený, Polcar, Čeleda, Danysh, Starý, Vávra, Liprt

trenér:

sestava FK Hředle "B": Koláček - Brož, Hrbek, Kroupa, J. Pleier - M. Čuda, M. Rosa (75.min H. MInařík), T. Čuda, Malecký (46.min M. Bureš) - Novák (70.min Z. Rosa), Sajner

trenér: Václav Holý