publikováno: 13.9.2021 REZERVA VEZE Z ROZTOK DVA BODY

Po týdnu se opět u Berounky potkaly týmy Roztok a Hředel. Tentokráte šlo o souboj rezerv. A body se nakonec dělily, když v penaltovém rozstřelu byla úspěšnější naše rezerva. Přitom po poločase nic nenasvědčovalo tomu, že by zelenobílí měli nějaký ten bod ztratit. Po trefáf dorostenců Martina Vitnera a Daniela Minaříka z pokutového kopu, se šlo do kabin s dvoubrankovým náskokem. Domácí rezerva ale zbraně nesložila a po čtvrthodině druhého poločasu bylo srovnáno. Rychlá odpověď Nováka, však dostala na koně opět hředelskou rezervu. Minutu před koncem se však domácím podařilo vyrovnat a tak se šlo do pokutových kopů. V nich byla naše čtyřka 100%, kdežto domácí ve druhé a třetí sérii vychytal další dorostenec v sestavě Hředel Lukáš Andrle a tak o prémiový bod bere naše rezerva.

TJ ROZTOKY "B"          FK HŘEDLE "B"
5.kolo IV. třídy muži

3 : 3  ( 0 : 2 )  pok. kopy  1 : 4

branky: 56.min Martin Fikejz, 59.min Zdeněk Špimr, 89.min Martin Hůla   -   23.min Martin Vitner, 40.min Daniel Minařík (pok. kop), 66.min Vratislav Novák
ŽK: 70.min Martin Fikejz   -   59.min Dominik Brož
diváků:  40
rozhodčí: Jiří Týče - Jaroslav Pastor (laik), David Minařík (laik)
pokutové kopy FK: Petr Sajner +, Tomáš Vitner +, Daniel Minařík +, Martin Vitner +

sestava TJ Roztoky "B": Vrábík - Horáček (46.min Špimr), Hůla, Kruba (76.min Ježek), Svoboda, Mikovec, Fikejz, Šindelář, Vejvoda, Krátký (48.min Zíka), Sklenička

trenér:

sestava FK Hředle "B": Andrle - Hrbek, Koláček (67.min M. Čuda), H. Minařík, J. Pleier - T. Vitner, M. Vitner, Daniel Minařík, Brož (90.min Z. Rosa) - Novák (77.min Borský),, Sajner

trenér: Václav Holý