publikováno: 10.10.2021 UFFF, REZERVA NEPORAZITELNOST ZACHRÁNILA V HODINĚ DVANÁCTÉ

Očekávaný scénář v zápase rezervy v Chmel aréně se nekonal. Domácí tým se sice po pětadvaceti minutách dostal díky brance Martina Rosy do vedení, ale další branky nepřicházely. A v posledních pěti minutách prvního poločasu přišel šok! A to hned dvojitý, když se dvakrát v rozmezí čtyř minut trefil hostující Mrnka. Ani druhý poločas gólovou hitparádu od domácích nepřinesl. Čas plynul a zdálo se, že rezerva poprvé prohraje. Ale fotbal se hraje až do závěrečného hvizdu rozhodčího. A o tom se přesvědčili všichni aktéři zápasu spolu se solidní návštěvou. V první minutě nastavení vyrovnal Kafka. Zdálo se, že se půjde do pokutových kopů, ale třetí minuta nastavení a Hrbkova trefa přinesla přeci jen očekávané tři body. Že to ale bolelo...

FK HŘEDLE "B"              TJ SOKOL RUDA
8.kolo IV. třídy muži

branky: 25.min Martin Rosa, 91.min Václav Kafka, 93.min Pavel Hrbek   -   40.min David Mrnka, 44.min David Mrnka
ŽK:
rozhodčí: Tomáš Vodrážka - Tomáš Bureš (laik), Václav Krasl (laik)

sestava FK Hředle "B": Pavlovský - Klátil, Novák, Hrbek, J. Pleier - T. Vitner, M. Rosa (46.min H. Minařík), Kafka, T. Čuda - Zilcher (46.min Brož), Sajner

trenér: Václav Holý

sestava TJ Sokol Ruda: Beneš - M. Pongrác, P. Pongrác, Jurgovski, Hamouz, Vojanec, Novotný, Mrnka, Pondělíček, Král, Husák