publikováno: 27.9.2021 V MUTĚJOVICÍCH SE SERVÍROVALA DESÍTKA

Podařený fotbalový víkend rezerva nepokazila. S naprostým přehledem si poradila s Panoším Újezdem a dokonala tak víkendovou 100% bilanci našich týmů.

FK HŘEDLE "B"              SOKOL PANOŠÍ ÚJEZD
7.kolo IV. třídy muži

10 : 0  ( 5 : 0 )

branky: 6.min Petr Sajner, 12. Hanuš Minařík, 15.min Martin Rosa, 39.min Petr Sajner, 44.min Hanuš Minařík, 58.min Petr Sajner, 64. Pavel Hrbek, 78.min Petr Sajner, 79.min Martin Vitner, 82.min Daniel Minařík

ŽK: 28.min František Šantora, 86.min Tomáš Bernard
diváků:  55
rozhodčí: Aleš Brejník - David Minařík (laik), Jiří Knor (laik)

sestava FK Hředle "B": Andrle - Beránek (63.min T. Vitner), H. Minařík (74.min Z. Rosa), Hrbek, J. Pleier - Daniel Minařík, M. Vitner, M. Rosa (63.min R. Pleier), Brož - M. Čuda, Sajner

trenér: Václav Holý

sestava Sokol Panoší Újezd: Duda - Čepela, Šantora, Červený, Polcar, Čeleda, Bernard, Škranc, Shtura, Vlček, Liprt (46.min Khaliavkin)

Rezerva si v nedělním odpoledni v pohodě zastřílela.Hostům z Panošího Újezdu asi desítka, kterou jim domácí tým naservíroval, nechutnala. Domácí od začátky nenechali nikoho na pochybách, kdo bude dominovat a že body z utkání zůstanou doma. Skóre otevřel již po šesti minutách Sajner a když pak během tři minut (ve 12 a 15 minutě) zvyšovali matadoři H. Minařík a M. Rosa, bylo jasno. Do poločasu se ještě o zbylé dvě branky podělili Sajner s H. Minaříkem. I ve druhém poločase střelecky dominovali zkušení hráči v domácím dresu. Sajner, Hrbek a opět Sajner, navýšili již na osmibrankový rozdíl. Závěr zápasu pak patřil dorostencům v domácím dresu. Nejprve M. Vitner a poté Daniel Minařík uzavřeli účet utkání.