publikováno: 17.9.2022 VŠECHNY BODY VEZE I DOROST - ZE SENOMAT

Návrat některých hráčů oproti minulému kolu byl znát a dorost tak veze ze Senomat důležité tři body. Do zápasu měli dorostenci raketový start a po dvaceti minutách vedli o tři branky.Ve 3.  minutě otevřel skóre Stehlík. V 11.minutě ho napodobil Amler a bylo to o dvě branky. Prostě snový start. Ten ještě umocnil po dvaceti minutách zápasu Kučera a v táboře zelenobílých zavládl klid a pohoda. Druhý poločas zelenobílí kontrolovali průběh zápasu a nakonec deset minut před koncem ještě skóre trefou Minaříka navýšili.

SK SENOMATY      FK HŘEDLE
7. kolo okresního přeboru dorostu

branky: 3.min Jan Stehlík, 11.min Štěpán Amler, 20.min Adam Kučera, 78.min Daniel Minařík
ŽK: 13.min Adam Kincl, 55.min Ondřej Záhořík   -   70.min Tobias Žák