publikováno: 19.9.2021 ŽÁCI PŘIŠLI O BOD V POSLEDNÍ MINUTĚ

Mladší žáci v zápase proti favoritovi soutěže sahali na body. V zápase plném zvratů se hosté dostali rychle do vedení. Poté přišly dvě po sobě jdoucí branky Zíky a Krejčího a vedení našeho týmu. To však trvalo pouze minutu a bylo vyrovnáno. V poslední minutě poločasu dostal domácí Traverzu do vedení Staněk. Jenže úvod druhého poločasu patřil opět hostům, kteří dvěma brankami otočili skóre ve svůj prospěch. Pět minut před koncem vyrovnal Borůvka a zdálo se, že se půjde do penalt. V poslední minutě však hosté udeřili popáté a na vyrovnání již nezbyl čas.

FK HŘEDLE              TJ SOKOL NOVÉ STRAŠECÍ
4.kolo okresního přeboru mladších žáků

branky: 22.min Ondřej Zíka, 24.min Adam Krejčí, 30.min  Jáchym Staněk, 55.min Martin Borůvka   -   3.min Petr Král, 25.min Harold Nutil, 33.min Tomáš Haužvic, 35.min Harold Nutil, 60.min Martin Kříž
rozhodčí: Rudolf Šmíd (laik)