publikováno: 26.10.2022 ŽÁCI SE S PODZIMEM LOUČILI VÍTĚZNĚ

Žáci se v posledním zápase podzimní části, utkali v přímém souboji o druhé místo, na hřišti Čisté. O výsledku zápasu rozhodl již první poločas, ve kterém se za naše žáky dvakrát trefil Adam Krejčí a soupeř skórovat nedokázal ani jednou. A protože ve druhém poločase již žádná branka nepadla, připsali si naši žáci tři body do tabulky a po podzimní části soutěže drží druhé místo za vedoucím týmem Nového Strašecí.

TJ ČISTÁ                   FK HŘEDLE
3.kolo okresního přeboru mladších žáků

branky: 4.min Adam Krejčí, 18.min Adam Krejčí
diváků:  50