publikováno: 4.10.2020 ŽÁCI TĚŽKÝ ZÁPAS V SENOMATECH ZVLÁDLI

Těžký zápas čekal na starší žáky v Senomatech. Přímý souboj o první místo v tabulce naši žáci zvládli na výbornou. Výborný vstup do utkání podpořil jako správný kapitán Martin Vitner, který se v úvodní desetiminutovce trefil dvakrát. A tak se neproměněný pokutový kop Stehlíkem zdál jako nepodstatná věc. Bylo tomu naopak. Senomatští nic nezabalili a v šestadvacáté minutě bylo sníženo. Druhý poločas přinesl boj, který nakonec rozlouskl opět kapitán hředelských Martin Vitner, který pět minut před koncem zpečetil další výhru.

SK SENOMATY              FK  HŘEDLE
7.kolo okresního přeboru starších žáků
1 : 3   ( 1 : 2 )

branky: 26.min Radek Brož   -   3.min Martin Vitner, 7.min Martin Vitner, 66.min Martin Vitner