# Aktuality

publikováno: 27.5.2024 ŽÁCI TRÁPILI FAVORITA Z LÁN

V zápase žáků se čekala jednoznačná záležitost pro hostující třetí tým tabulky z Lán. Obzvláště, když se domácí trenér Koukal musel potýkat s větším množství absencí a musel tak využít i hráče věkem spadající do kategorie přípravek. Hosté šli rychle do vedení, když se trefili již po třech minutách. A zdálo se, že jasná záležitost začíná. Jenže náš tým se rozhodně nedal a začal lánským ukazovat, že to s nimi tak jednoduché nebude. Ba naopak, byly chvíle, kdy dokázal svého soupeře dostávat do úzkých, ale se střílením branek má náš tým problém po celou sezónu. Do kabin se tak šlo jen s nejtěsnějším rozdílem.
I druhý poločas pokračoval podle not z poločasu prvního, bohužel i opět s jednou brankou v síti Herinka. Vícekrát se favorit z rozhraní kladenského a rakovnického okresu trefit nedokázal. A protože ani náš tým neopustily problémy v koncovce, skončilo utkání prohrou našeho týmu.
 
 
                                                                                                          FK HŘEDLE                  SK LÁNY
13.kolo okresního přeboru starších žáků (RA + KL) 10+1
 
0 : 2  ( 0 : 1 )
 
branky: 3.min Antonín Štross, 53.min Jaroslav Dundr
ŽK:
diváků:  35
rozhodčí: Josef Žemlička - David Minařík (laik), Jan Šírek (laik)

sestava FK Hředle: Herink - Staněk, Kosina, Novák, Borůvka, Bureš, Přenosil, Nejedlý, Šebesta, Dostrašil, Macek

střídali: Novotný, Žipek, Krejčí, Zíka, Malecký, Milota

trenér: Jan Koukal

 

sestava SK Lány: Šimuni - Čapek, Dundr, Faů, Klusák, Š. Kohlman, M. Kohlman, Víla, Seibert, Breník, Štross

střídali: Půček, Polák, Mariaš, Kosáček, Prošek, Janoušek

trenér: Jan Pozníček

Foto 1