publikováno: 28.8.2022 ZMÁČENÝ DRUHÝ POLOČAS PŘINESL DOROSTY VÝHRU

Na úvod sezóny čekal dorostence jeden z nejtěžších soupeřů. Sdružený tým Zichovce s Pozdní. Domácí trenér Minařík měl plno vrásek se sestavou, kdy mu především chyběl zraněný stoper Jiří Vitner a služby Martina Vitnera mohl použít jen v malém množství, protože ho čekal zápas v prvním týmu mužů. I tak se s tím dokázal zbytek týmu popasovat na výbornou. První poločas se hrál pohledný fotbal, ve kterém měli opticky mírně navrch hosté, kteří se také dostali po pětadvaceti minutách hry do vedení Sihelou. Domácí odpověď však na sebe nedala čekat dlouho. Za domácí vyrovnával za dvě minuty spíše sváteční střelec Mikšovic. Do poločasu se již skóre neměnilo. Jeden z nejdůležitějších momentů zápasu přišel o poločasové pauze. Průtrž mračen. Ta ze hřiště udělala místy bazén. A tak ve druhém poločase to byla již hra o tom, kdo se s těžkými podmínkami popasuje lépe. A byl to domácí tým, který se dokázal dostat do vedení po gólu Maleckého. Když přidal Martin Vitner další branku, vypadalo to na poklidný závěr zápasu. Jenže hosté se nevzdávali a v především v poslední pětiminutovce domácím zle zatápěli. Po trestném kopu zachránilo Andrleho břevno a i ostatní závary nakonec náš tým zvládl i když s vypětím všech sil a tak si připisuje do tabulky hodně cenné a vydřené tři body.

FK HŘEDLE            SK ZICHOVEC
4. kolo okresního přeboru dorostu

branky: 26.min Adam Mikšovic, 54.min Michal Malecký, 65.min Martin Vitner  -  24. Radek Sihela
rozhodčí: Aleš Brejník - David Minařík (laik), Josef Plechatý