# Mladší žáci

Poločas: 3 : 1

Penalty: 0 : 0

Popis zápasu:

branky: 15.min Kryštof Macek, 21.min Radek Dostrašil, 30.min Adam Krejčí, 32.min David Novák, 38.min David Novák, 39.min David Novák, 60.min Karel Milota   -   24.min Václav Pecha, 41.min Václav Pecha
rozhodčí: Hanuš Minařík (laik)

sestava FK Hředle: Herink - Milota, Micura, Malecký, Novák, Přenosil, Lapka, Borůvka, Staněk, Krejčí, Dostrašil, Macek

trenér: Jan Koukal

Chvíli  to trvalo, než v premiérovém zápase mladších žáků začaly padat branky. Až po čtvrthodině hry dostal domácí tým do vedení Macek. O šest minut později bylo v domácích řadách ještě veseleji, to když se trefil Dostrašil. Hosté však během tří minut snížili, aby v poslední minutě poločasu navýšil na dvoubrankový rozdíl pro domácí Krejčí. Ve druhém poločase přišla desetiminutovka domácího Nováka, který vsítil hattrick a domácí odskočili již na pět branek. Hostům se ještě podařilo snížit, ale poslední slovo měl v poslední minutě domácí Milota. A tak žáci mohli oslavit parádní vstup do soutěže.