publikováno: 24.4.2023 DOROST DRŽÍ NA JAŘE 100% ÚSPĚŠNOST

S cílem navázat na tři výhry v jarní části a tím i na udržení se v čele tabulky zajížděl dorost na Stochov, kde hraje své zápasy sdružený tým domácího Stochova a Kroučové.

BANÍK STOCHOV         FK HŘEDLE
19.kolo okresního přeboru dorostu

branky: 9.min Ondřej Roubík, 25.min Vilém Tittelbach, 30.min Vilém Tittelbach, 33.min Jiří Vitner,  53.min Ondřej Roubík, 60.min Daniel Minařík,  66.min Vilém Tittelbach
ŽK: 78.min Jan Beran
rozhodčí: Jiří Bajer - Andrej Onofrej (laik), David Minařík (laik)

sestava TJ Baník Stochov: Jurgovski - Beran, J. Janouš, Minichthaler, Doubrava, Macoun, Roman, A. Janouš, Klusák, Pudil, Korpa

trenér:

sestava FK Hředle: Andrle - Pleier, J. Vitner, Kučera, Žák - Tittelbach, Minařík, Muška, Malecký - Hornof, Amler

střídali: Roubík, Bureš, Mikšovic

trenér: Hanuš Minařík

Už začátek utkání dával tušit, jakým směrem se bude zápas ubírat. Domácí měli problémy se sestavou a nastoupili pouze s deseti hráči. A dobrý přístup našeho týmu nepřipustil nějaké dlouhé střelecké trápení. Svůj úvodní tlak přetavili v první branku zásluhou Roubíka již po devíti minutách hry. V polovině prvního poločasu začal své střelecké představení Tittelbach, který v pětadvacáté a třicáté minutě hry, přidal další dvě branky. Když tři minuty na to se trefil Jiří Vitner, nebylo co řešit. Poločas tak skončil čtyřgólovým rozdílem pro náš tým.

I druhý poločas se hrál podle not dorostenců Traverzy. Po osmi minutách druhé půle přidal svůj druhý zásah Roubík. Po hodině hry přišla trefa kapitána a bylo to o šest. Skóre uzavřel v šestašedesáté minutě Tittelbach, který tak dovršil svůj hattrick.