publikováno: 16.10.2023 DOROST NA LÍDRA SOUTĚŽE NESTAČIL

V dalším kole čekal na dorostence těžký oříšek v podobě lídra soutěže. Bohužel na tento zápas se šešlo trenérovi hodně omluvenek klíčových hráčů. Především absence Tittelbacha, Roubíka, Mušky a na lavičce připraveného Martina Vitnera, byla více než citelná a tak si soupeř poprávu odváží z Traverza arény tři body.

FK HŘEDLE        FK SLOVAN KLADNO
11.kolo 1. A třídy dorostu U19 sk. A

branky: 53.min Martin Vitner   -   18.min Tomáš Havlůj, 38.min Tomáš Vosyka, 66.min František Hrudka, 76.min Ondřej Havlůj
ŽK: 87.min Lukáš Sobotka
rozhodčí: Petr Bohatý - Ondřej Blokeš, Josef Váňa ml.

sestava FK Hředle: Malý - Žák, J. Vitner, Sahaidak, Pleier - Amler, Minařík, Smutný, Malecký - Kučera, Hornof

střídali: Janek, Andrle, M. Vitner

trenér: Hanuš Minařík

FK Slovan Kladno: Serpietri - Kulhánek, Vosyka, T. Havlůj, Gregor, Dvořák, Randýsek, Hrudka, Sobotka, O. Havlůj, Pokorný

střídali: Maršoun, Beneš, Sojka, Polter, Veselý, Podtimek, Šimek

trenér: Pavel Sobotka

Absence klíčových hráčů našeho dorostu byla znát. Hosté z Kladna ukazovali proč jsou v tabulce první, ale brankově se dlouho nedokázali prosadit. Trvalo takřka dvacet minut, než Traverza aréna viděla branku. Tu vstřelili hosté a dostali se do vedení. Poločas se chýlil ke konci a stále to bylo jen o jednu branku, ale to se hráčům Slovanu nelíbilo a sedm minut před poločasem své vedení navýšili.
Do druhého poločasu trenér Minařík nasadil Martina Vitnera, který se šetřil na odpolední zápas prvního týmu mužů a byl to právě on, kdo dal utkání po osmi minutách druhého poločasu trochu jiný náboj a snížil na rozdíl jediné branky. Jenže hosty to nějak výrazně nerozhodilo a v šestašedesáté minutě si vzali dvoubrankový rozdíl zpět. Když se čtvrthodinu před koncem trefili po čtvrté, bylo rozhodnuto.